יום ראשון, 23 בינואר 2011

החלפת ילדות


במסגרת החלפת ילדות שנערכה בקומונה "המפתח ליצירה" הגרלתי את אמא של מאור (חביבה) כמקבלת ההחלפה ממני. למרות הכינוי מדובר דווקא בסבתא גאה לשתי נכדות מקסימות ומתוקות ואני ניצלתי את ההזדמנות להכין לה מיני אלבום עם תמונות שלהן. פשפשתי בבלוג שלה והוצאתי את כל התמונות המקסימות שהיו שם. אני מניחה שהם לא הכי עדכניות אבל זה גם משהו :)

כשחשבתי על ההחלפה עלו לי שתי אסוציאציות עיקריות - הראשונה "מתוק", מתיקות, ממתקים, סוכר, סוכריות וכד'. התוצאה של כל זה הפכה למיני אלבום בצורת סוכריה (שקיבל את צורתו בעזרת "כנפיים" נסתרות שהחבאתי בחלק מהדפים העגולים של המיני וכשהם נפתחו החוצה זה נראה כסוכריה) תוך שימוש בדפים צבעוניים ומתוקים וכמובן בליווי של תמונות של המתוקות האמיתיות - הנכדות של חביבה. בכריכה של מיני האלבום השתמשתי בבד מלופף על פי עזרה ועצה שקיבלתי באחת הקומונות מפיצ'ולה. המראה שניסיתי ליצור היה של סוכריה על מקל כזו:


וכך יצאה הכריכה:

והנה צורת הסוכריה של המיני אלבום:האסוציאציה השניה שעלתה בראשי לנושא של ילדות היה משחקי ילדים קאלסיים. חשבתי על משחק הזיכרון ועל משחק איקס עיגול (שאת שני הרעיונות האלה ראיתי שבאמת עשו בנות אחרות בהחלפות שלהן) ובסוף הלכתי על רעיון מקסים ומקורי שראיתי בבלוג של נילקי. הרעיון הוא חפיסה עם 22 קלפים ועל כל קלף יש אות לפי האלף בית. המשימה שאני נתתי לחביבה זה לכתוב בכל קלף אסוציאציה או זיכרון ילדות לפי האות שעל הקלף.

"סוכריה" נוספת שהוספתי להלחלפה הם נגאצים -מגנטים שארזתי בצורה של סוכריות.
הכרטיס שצירפתי תחת הכותרת: "...To the child in you"
והכל ארוז:
את החלפת הילדות לי קיבלתי מריקי ארברמן. שלישיית תמונות מקסימות שאני שומרת להם מקום של כבוד בבית החדש.

אפרופו הבית החדש (וממתקים), ברגע שאפרוק את כל הארגזים ואגיע לחומרים שלי אני מתכננת candy חביב... פרטים בהמשך.

3 תגובות:

פיצ'ולה אמר/ה...

כמה כיף לראות איך יישמת בצורה יפה כל כך את ה"הדרכה" שלי.
ובכלל כל ההחלפה הזאת מפנקת ומשגעת. כיף למקבלת.

אנונימי אמר/ה...

החלפה יפיפהההה - התרגום שלך לנושא כל כך מקורי והביצועים נפלאים
SHOULYHZO1

Maya אמר/ה...

What a creative idea! Love your candy album :) Thanks for stopping by my blog!