יום שני, 25 באוקטובר 2010

Thinking of You

בוקר טוב לכולן! הרבה זמן לא ביקרתי בבלוג של עצמי. התחילה שנת לימודים חדשה באוניברסיטה ופתאום חזרתי לעולם המטלות ו"שיעורי הבית" שהיה לי ממנו חופשה של כמה חודשים טובים... הבעיה היא, בניגוד לעבודה, שאת הלימודים לוקחים הביתה והמשימות אף פעם לא נגמרות. תמיד יש חומר לקרוא לקראת השיעור הבא ותרגילים להגשה וכו' וכו'... נוסף לכך אני עובדת גם פעמיים בשבוע וגם מנסה להקדיש כמה שיותר זמן לבת שלי בשעות אחה"צ והערב וגם מנסה טיפ טיפה טיפונת ליצור משהו בין לבין. אלא שעד שאני כבר מתיישבת להכין משהו יוצא שאני עובדת על כל דבר הרבהההההה זמן ולכן ההספק הוא מועט לצערי. כדי לא ליצור הפסקה יותר מדי גדולה בבלוג אני מעלה כרטיס שהכנתי ממש מזמן (וכבר אמרתי שאני עוד לא ממש בקטע של כרטיסים – אני מתכננת לעבוד על זה...)
יש לי הרבה דברים על הפרק אבל בגלל שאני לא אוהבת לעשות ספויילרים (למרות שהבלוג שלי לא נקרא בתפוצה גדולה מדי בנתיים אז אני לא חייבת בהכרח לחשוש מספויילר) אני מעדיפה להעלות תמונות של החלפות ודברים ששלחתי רק אחרי שהתקבלו והגיעו ליעדם.

 
אז הנה הצצה קטנטונת להחלפת נקודות שהכנתי בקומונה המפתח ליצירה. סופסוף סיימתי לעבוד עליה והיא כבר ארוזה ומוכנה לשליחה (השאלה היא מתי אגיע לדואר בכלל...)
עוד כמה דברים שאני עדיין לא יכולה להעלות יועלו בפוסטים הקרובים.

אין תגובות: